Kaido Veski

Olen õppinud õpetajaks ja töötanud väga erinevates valdkondades – ehitusest põllumajanduseni, baariletist kohaliku omavalitsuse teatrilavani. Näiteks võin ma teatava nukrusega nentida, et 2015. aasta haldusreformi tõttu olen ma kõige viimane Kunda linnapea. 

Loen meelsasti, mõnikord näpin kitarri, armastan naturaalset ja head toitu ning sõpradega koduses keskkonnas aega veeta. Kõige hobilikum hobi on mul ilmselt mälumäng. Juba 2006. aastal algatasime sõradega Kundas kohaliku sarja, mis elab ja milles löön kaasa siiani. 

Tulen meeleldi teile külla ning olen valmis jagama oma kogemusi loengu vormis erinevatel teemadel. Alustades väikeettevõtlusest, projektijuhtimisest ja eneseteostusest ning lõpetades maal elamise rõõmude ja pedagoogika kui ainsa maailma parandava võitluskunstiga.

Allpool kirjeldatud hariduskäik ja töökogemus on kujundanud minust laia silmaringi ja hea kogukondliku tunnetusega juhi, kes lisaks ladusale sulele valdab suurepäraselt ka kaasaegseid IT-tehnilisi töövahendeid. Väga hea analüüsi- ja süstematiseerimisoskus kombineerituna pikaaegse ja mitmekülgse avaliku esinemise kogemusega annab mulle märkimisväärse võime sõnastada ümber mistahes väljakutseid ning leida ühes meeskonnaga üles teekonna nende lahendamiseks.

Niiduveere veebilehel nähtav ja pakutav on lisaks sisulisele arendustööle minu poolt ka disainitud, kirjutatud ning veebi üles seatud.

Töökogemus

  • 2018-… Niiduveere õpipaik. Asutaja, eestvedaja
  • 2021-2023 Ypsilon. Väljaande üks asutajatest ja toimetuse juht
  • 2019-2021 Postimees. Peatoimetaja nõunik, uuriva toimetuse juht
  • 2018-2019 Rakvere Vallavalitsus. Haridus- ja noorsootöönõunik
  • 2014-2017 Kunda linn. Linnavolikogu esimees, linnapea

Olen töötanud ka õpetajana Kunda Ühisgümnaasiumis ja Kiviõli 1. Keskoolis ning IT-valdkonna konsultandi, koolitaja ja süsteemide juurutajana Flexa Eesti AS-is ja Rakvere Lihakombinaadis.

Kogukondlik ja vabatahtlik tegevus

Hariduskäik

  • 2019-lõpetamata Tartu Ülikool. Haridusinnovatsioon. MA
  • 2012-2015 Tartu Ülikool. Kutseõpetaja (IT). BA
  • 1999 Kunda 1. Keskkool. Keskharidus

Kontakt

Tel: +372 5656 7467

E-post: kaido@veski.eu