Perele

Piknikud ja tuurid

Juba vanad roomlased armastasid korraldada söömaaegu vabas õhus ning ega tänapäevalgi ole hea pikniku väärtusi kerge üle hinnata. Mitmekesine loodus, turvaline ja arendav ümbruskond ning soovi korral tuur või tegevused õpipaigas on see, mida teile pakkuda saame. Võta toidukorv ise kaasa või telli meilt. Soovi korral saad laenutada ka telke, mööblit või muud vajaminevat (vt altpoolt).

HIND: Kokkuleppel, vastavalt soovidele

Mätkakäru

Telkimine on küll tore, kuid seda harva harrastava inimese jaoks pahatihti üleliia tülikas. Meil on lahendus – telk 2.0! Päikesepaneeli ja elektrisüsteemiga varustatud kerge matkahaagis, millesse kaks täiskasvanut (ka koos väikelapsega) end mugavalt ära mahutavad. Ruumi jääb veel ülegi – 2,4m pikka haagisesse saab vabalt paigutada ka pakid, toidu ja muu vajamineva.

Pehme jäätise masin

Jäätisest sorbetini või hoopis jääsegud kokteilidesse. Jahutava desserdi aiapeole saab igal juhul. Põhipaketiga anname kaasa jäätise ühes vahvlitega umbes 40 portsjoni valmistamiseks. Valikus valnilje, šokolaad ja maasikas, soovi korral kasvõi soolakaramell ning sinine nätsukomm.

Valgusketid

Soojad, hubased ja säästlikud, nii valgete kui ka värviliste lampidega. 7m pikad ja 14 lambipesaga tugev must kaabel, pikendatav kuni 100 meetrini. Asendamatud valgustamaks suuremat ala ühtlase ja peaaegu varjudeta valgusega või loomaks mõnusat meeleolu aiapeole.

HIND: Kokkuleppel, vastavalt soovidele ja paigalduse keerukusele

Muu varustus

  • Mööbel (12 kokkukäivat tooli ja 2 lauda)
  • Pingid (3m pikad, kokku 6 tükki)
  • Helitehnika ning videoprojektor ühes ekraaniga
  • Söegrillid
  • 96cm diameetriga gaasipõletiga küpsetuspann
  • Marmiidid ja termopotid ning -kastid

HIND: Kokkuleppel, vastavalt soovidele

TÄHELEPANU: Kuna meie jaoks on oluline varustuse ja selle kasutajate ohutus, väljastame seda vaid koos transpordi ja paigaldusega. Küsi täpsemalt meilitsi või helistades.