Õpetajale

Korraldame teile ning teie õpilastele ja kolleegidele mõtestatud, mängulise ning arendava päeva.

Õpipaik

Õuesõppeks ja igas vanuses loodushuvilisele jõukohaseks askeldamiseks disainitud ala. Tegelikult lausa mitmest eripalgelisest õpialast moodustuv töövahend ja inspiratsiooniallikas. Õpipaiga loomine ei ole kunagi olnud mitte meie eesmärk, vaid viis, kuidas me ümbritsevat keskkonda tundma õppides ning ettevaatlikult suunates ise paremaks ja teadlikumaks inimeseks kasvame. 

Õppeprogrammid

Oskame luua Sinu soovidele sobiva programmi ning luua tingimused, mis suunavad olemasolevaid teadmisi ja kogemusi kasutades uute mõtestatud avastusteni. Kohendame ka olemasolevaid programme täpselt nii, nagu Sinu tunnetus paremaks peab, kombineerides neid erinevate mänguliste tegevuste või lõimingutega. 

Ümbruskond

Kunda ja selle lähiümbrus on täis pärleid, mis alles ootavad avastamist. Lontovast pärit Öpikute dünastia, Baltikumi esimene hüdroelektrijaam, neli tsemendivabrikut ja sadam, astangutel paiknev linnake ning 30-meetrine liivakivipaljand on vaid mõned nendest. Aitame kokku õmmelda just sellisel teemal ekskursiooni, mis teid huvitab, leida giidi ning korraldada kõik muu. Omame väga head kontaktivõrgustikku ning tunneme hästi kohalikke olusid.

Põhja-Eesti kohalik toit

Pakume oma külalistele ettetellimisel lihtsaid ja maitsvaid koduköögi hõrgutisi – supid, pastad, koogid ja pirukad. Ka pehme jäätis ja sõõrikud on menüüs. Nii palju kui vähegi võimalik, kasutame toorainena kohalikku Põhja-Eesti kraami ning piirkonnale omase aktsendiga retsepte. 


Tahaksid rohkem teada?


Õppevahendid

Kuigi me oleme seda meelt, et suurema osa õppimiseks vajalike vahenditega on loodus meid juba varustanud, pakume siiski juurde mõningaid selliseid, mis aitavad tajusid avardada või erinevaid teemasid näitlikustada. Meie varustuse hulgas on kompassid, suurendusklaasid, pikksilmad, mõned laste mikroskoobid, liblikavõrgud ja suurendusklaasiga putukakarbid. Soovi korral võime uurimisvahendid ka kohapeal ühiselt valmistada ning hiljem saate need koju kaasa. 

  • Putukate uurimiseks valmista lihtne imur

    Putukate uurimiseks valmista lihtne imur

    Putukate maailm on rikkalik ja tohutult põnev. Selles leidub kõiksugu jooksjaid, lendajaid, roomajaid, rääkimata nende mitmekesisest välimusest. Kuna need arvukad tegelased meie ümber on aga pelglikud, pisikesed ja näpuga haaramiseks sageli ka liiga õrnad, on neid ilma abivahendita keeruline lähemalt uurida. Teeme ühe lihtsa tööriista selle tarbeks.

  • Munakarp on geniaalne vahend õues õppimiseks

    Munakarp on geniaalne vahend õues õppimiseks

    Munakarp on üks tore ja tänuväärne leiutis, mis oma kättesaadavuse ja olemuse poolest sobib üsna hästi aktiivse toimetamisega. Eriti siis, kui planeeritav õuesõpe eeldab kergemat sorti korilust.

Meeskonnaga rutiini murdma?

Oskame panna ka Sinu meeskonna ja kolleegid leidma uudseid ideid ning oma erialast tegevust edasi arendama. Meie fookusteemadeks on projektijuhtimine, elukestev õpe ja kogukondlik koostöö selle toetajana.