Rändurile

Pakume erinevaid teenuseid lähemalt ja kaugemalt pärit ränduritele. Meie juurest leiate turvalise peatuspaiga, abi varustuse hooldamisel ning soovi korral hulganisti erinevaid lisateenuseid.

TÄHELEPANU! Niiduveere territooriumile sisenedes tuleb end alati pererahva juures registreerida.

Glämping

Vaata lähemalt SIIT.

Matkaonn

PLAAN! Käesoleval hooajal valmib õpipaigas viie magamiskohaga lihtne matkaonn.

Matkaonni võib kasutada tasuta. Küll aga on selle kõrval kassa, kuhu saate vabatahtlikult jootraha jätta. Kuna onni hooldavad ja haldavad meie pere lapsed, läheb kogu sealt saadav tulu nende teenistuseks.

Vaata altpoolt kindlasti ka lisateenuseid.

Telkimiskoht

Telkimiseks on meil hulgaliselt sobivaid paiku. Võite ise valida või meilt küsida. Lõkke tegemiseks on siiski vaid kolm konkreetset kohta, millest tuleb kindlasti kinni hoida.

Vaata altpoolt kindlasti ka lisateenuseid.

HIND: Kokkuleppel, lõkkepuud 5€ õhtu

Karavanikoht

Niiduveerest leiate turvalise peatuspaiga ka autokaravanile. Meil puudub küll hetkel sooja duši võimalus, kuid olemas on elekter ja vesi ning saate tühjendada ka karavani reoveepaagi.

Vaata altpoolt kindlasti ka lisateenuseid.

HIND: Alates 10€ (1 öö)

Matkakäru

Telkimine on küll tore, kuid seda harva harrastava inimese jaoks pahatihti üleliia tülikas. Meil on lahendus – telk 2.0! Päikesepaneeli ja elektrisüsteemiga varustatud kerge matkahaagis, millesse kaks täiskasvanut (ka koos väikelapsega) end mugavalt ära mahutavad. Ruumi jääb veel ülegi – 2,4m pikka ruumi saab vabalt paigutada ka pakid, toidud ja muu vajamineva.

Lisateenused

  • Toitlustamine (ette tellimisel)
  • Pesu pesemine ja varustuse hooldus
  • Tuur õpipaigas ja talus
  • Ekskursioon ümbruskonnas