Mari Jürjens andis õpipaigas kontserdi

25. juulil andis Niiduveeres kontserdi näitleja, laulja ja laulukirjutaja Mari Jürjens. Suurepärase ilmaga suveõhtul leidis tee õpipaika 40 inimest, kontsert õnnestus väga hästi ning siinne hubane olemine sai sooja tagasisidet.

Taoline ettevõtmine oli meie jaoks paras julgustükk, kuna kõhklusi ja muret oli eelnevalt küllaga. Alates ilmaennustusest ja tehnilisest valmisolekust ning lõpetades publiku huviga. Äkki ladistab vihma? Mis siis, kui tehnika alt veab? Äkki ei tule kedagi ja kuulame vaid oma perega? Või tuleb järsku nii palju inimesi, et me ei suuda neid mugavalt ära teenindada?

Õnneks ei realiseerunud hirmudest ükski, hoopis vastupidi – kõike oli parasjagu ja ilm lausa ideaalne. Selle tuules julgustame ka kõiki teisi eest vedama! Kui ikka tundub, et mõni lemmikartist või muu kultuurinähtus kodukanti ei satu, korraldage ise. Pole midagi meeliülendavamat, kui kaunis kontsert koduhoovis, sõbrad ja maitsev ninaesine ning sume suveõhtu. Võime väikest viisi mürki võtta, et edaspidi pakub ka ilmselt päris porisel sügisõhtul tollest kontserdipaigast möödudes see killukese suvesooja.

Jupikest kontserdist ühes Niiduveere vaadetega võid vaadata siit:

Meie kultuurikalendril tasub aga ikka silma peal hoida, sest kuigi alati liiglühikene tunduv suvi kipub pigem liialt tihedaks kujunema, mahub sinna alati pisut head seltskonda ja harivat meelelahutust. Et jälgimine lihtsam oleks, telli sealtsamast ka uudiskiri.