Väike matkahaagis

Mõnikord pole palju vaja – nipet näpet kasti, kaaslane autosse ning minema…

…mere äärde või metsa, festivalile või suguvõsa kokkutulekule – meie väikese matkahaagisega on see väga mugav.

Meie kogemus

Unistasime pikalt võimalusest teha lühikesi retki mööda Eestit ning jääda nendel loodusesse ööbima. Paraku seadis meie pere suurus ja noorima lapse vanus alati justkui teatud tõrke teele, et kuidas me nüüd niimoodi kambakesti telgis magame, mõtle, kui kisub maruks?! Kui palju ühte sõiduautosse pisima motivatsiooni hoidmiseks mugavusvarustust kaasa mahub jne. Suur haagissuvila või matkaauto tundusid jälle liiga kohmakad, et näiteks kaheks ööks Vormsile minna, nende hinnast rääkimata.

Pooljuhuslikult avastatud Respo Mini-caravan lahendas aga kõik mured justkui ideaalselt. See matkahaagis on piisavalt väike ja kerge, et seda praktiliselt iga sõidukiga vedada või käsitsi auto juurest privaatsemasse tihnikusse lükata. Mahutab kenasti suure hulga varustust, nagu matkamööbel või madratsidki. Telgist, kohvritest ja muust vajaminevast rääkimata. Auto ise jääb mugavalt tühjaks. Kaks täiskasvanut magavad selles vägagi lahendalt, ka viieaastane jõnglane nende vahel ei muuda olusid ebamugavamaks kui tavaliselt koduses voodis.

Päikeselt laetav aku ühes inverteriga võimaldab aga kenasti ära laadida nii nutiseadmed kui valgustada lambiketi abil kogu laagri ümber jääv territoorium. Meie tripid on olnud peale väikese matkahaagise soetamist mõnusad ja mugavad ning ootame põnevusega suve, et selle abil taas mõnd uut festivali külastada.

Tehnilist:
Respo Mini-caravan

Aerodünaamiline ja kerge matkahaagis, mida on võimalik vedada sisuliselt iga sõidukiga, millel on olemas kärukonks. Komplektis päikesepaneel ja akusüsteem (elekter 12V/220V/USB), sisevalgustus, tugijalad, aken ja katuseluuk pimendava katte ja sääsevõrguga, panipaik põrandas ühes kalastusluugiga, vaipkattega põrand, elektriline lisaventilaator, võtmega lukustatavad uksed ja väline klapplaud.

 • Aasta: 2020
 • Silla tüüp: torsioon
 • Tühimass: 600kg
 • Täismass: 750kg
 • Kandevõime: 150kg
 • Laius: 1,90m (seest 1,45m)
 • Pikkus: 3,76m (seest 2,30m)
 • Kõrgus: 1,88m (seest 1,30m)
 • Pistik: 13-pin, üleminek olemas

Rendi hinnakiri

Broneerimine

Vabu kuupäevi kontrolli allpool olevast kalendrist, punasega märgitud on juba kinni, kollasega märgitute üle on läbirääkimised pooleli.

Calendar is loading…
Powered by Booking Calendar

Lisavõimalused

See matka planeerimine on alati üks paras peavalu. Mida sa sööd ja kui palju seda vaja läheb ja kuidas sa selle kõik lõpuks valmis meisterdad jne. Pole probleemi! Me oleme välja töötanud kombinatsioonid elementaarset, mille toel Sina saad rahulikult põhilisele – molutamisele – keskenduda. Anna meile väikest matkahaagist broneerides oma soovidest teada, me paneme vajaliku komplekti kokku ning järele tulles on asjad valmis pakitud.

 • Hommikusöök kahele. Kodukanamunad ja maitseained, värske karask, juust, sink, paprika, kurk, tomat ja pisut maitserohelist, kodune mahlajook, kohv, tee ja mesi. Konsumeerimiseks vajalik elementaarne varustus ja kasutusjuhend on kastiga kaasas. Hind: 15€
 • Õhtusöök kahele. Täpsem info lähiajal.
 • Tränakast. Laias laastus on selles olemas kõik, millest ise oma käikudel puudust oleme tundnud: nuga, tikud, gaasipriimus, prügikotid, majapidamise ja vetsupaber, nöör, sool ja pipar, mäkkaiveri teip, nipukate valik, pisike pann, kopsik ja veekann, paar kruusi, kahvlit ja nuga. Ilmselt midagi veel, kuid kõike ei suuda meelde tuletada. Kasti tagasi tuues võib sinna alati midagi juurde panna. Me omale midagi ei võta, järgmistel minejatel mõnusam. Hind: 15€
 • Koristamine. Üldiselt on lihtne – käru tuleb tagasi tuua samas seisundis kui see võttes oli. Mõnikord aga ei jõua ega viitsi, arusaadav, teeme ise. Lihtne kaup, lihtsad hinnad. Hind: väljast survekaga 5€, seest tolmukaga 5€, seinad lapiga 5€.

Renditingimused

Täpsem info lähiajal.