Mida teha Kundas ja Kunda ümbruses?

Lahemaa ja Ida-Viru vahele jääb Kunda. Endine tolmulinn, mida senini nõnda meenutatakse. Pole hullu, kuna juba ammu pole siinkandis tsemenditolmuga mingisuguseid probleeme, ei võta me seda kuidagi ka hinge. Küll aga paneb imestama, kui sageli võib kohata inimest, kes on tollest kontrastirikkast väikelinnast vaid korra või paar läbi sõitnud või pole kordagi siia jõudnud. Neile meelituseks ja teistele meenutuseks ja läbiproovimiseks see postitus loodud saigi. Mõned kohaliku soovitused päeva veetmiseks siin.

Üks lahe võimalus Kundaga tutvumiseks on tellida meilt ekskursioon “Kontrastirikas Kunda. Jalutuskäik kohalikuga”. Tuuril teeb Kaido teile alustuseks tiiru mööda vanimat linnaosa, misjärel nuusutame põgusalt linnakese praegust elukorraldust. Poolmotoriseeritud jalutuskäigu lõpetame sobiva ilma korral suurepärases Kunda rannakohvikus. Kõike seda saadavad kergemat sorti ajaloo ülevaate kõrval isiklikud paigalood.

Huvi korral võta ühendust numbril +372 5656 7467 või saada kiri aadressil kaido@veski.eu. Ka Puhka Eestis lehe kaudu võid tellida.