Veskid

Meie perekond sai alguse 2005. aastal. Tänaseks oleme juba 19 aastat koos maailma avastanud, õppinud ja kõigest sellest rõõmu tundnud.

Maarika

Töötan Kunda Ühisgümnaasiumis eesti keele ja kirjanduse õpetajana. Ka soome keelt olen õpetanud. Minu hobideks on rahvatants ning köögis ja aias katsetamine. Niiduveeres on minu peamiseks vastutusalaks kodukohviku ja külaliste teenindamisega seonduv. Jagan meie veebilehel edaspidi kõike seda, mida põnevat köögis ja aias avastanud olen.

Egert

Õpin Rakvere Riigigümnaasiumi 11. klassis. Olen lõpetanud Kunda muusikakooli klaveri erialal ning ka praegu meeldib mulle aeg-ajalt klaveril viisijuppe üles võtta. Niiduveeres on minu ülesanneteks erinevad hooldustööd ja klientide teenindamine, uueks hooajaks plaanime isaga valmis ehitada rändurite matkaonni, mille hilisem korrashoid jääb minu õlule.

Greete

Õpin Kunda Ühisgümnaasiumi 8. klassis ja Kunda muusikakoolis klaveri erialal. Käsitöö ja ehete kallal nikerdamine meeldib mulle ka vabal ajal. Niiduveeres on minu ülesandeks erinevad hooldustööd ning kõige väiksemate klientidega tegelemine.

Emil

Ma ise veel kirjutada ei oska, kuid isa lubas siia kirjutada, et üle kõige maailmas meeldivad mulle dinosaurused, Legod ning multikad, kus needsamad peategelasteks. Ma oskan juba rattaga sõita ning ägedaid dinosauruseid ja haikalasid joonistada.

Näiteks selliseid:

Kaido

Olen õppinud õpetajaks ja töötanud väga erinevates valdkondades – ehitusest põllumajanduseni, baariletist kohaliku omavalitsuse teatrilavani. Näiteks võin ma teatava nukrusega nentida, et 2015. aasta haldusreformi tõttu olen ma kõige viimane Kunda linnapea.

Loen meelsasti, mõnikord näpin kitarri, armastan naturaalset ja head toitu ning sõpradega koduses keskkonnas aega veeta. Kõige hobilikum hobi on mul ilmselt mälumäng. Juba 2006. aastal algatasime sõradega Kundas kohaliku sarja, mis elab ja milles löön kaasa siiani.

Tulen meeleldi teile külla ning olen valmis jagama oma kogemusi loengu vormis erinevatel teemadel. Alustades väikeettevõtlusest, projektijuhtimisest ja eneseteostusest ning lõpetades maal elamise rõõmude ja pedagoogika kui ainsa maailma parandava võitluskunstiga. Ka seda, kuidas kõik see, mida te siinsel veebilehel näete, sündis, jagan ma meelsasti. Vajadusel õpetan teid isegi samasugust veebilehte tegema.