Lisateenused

… ja mõned reeglid, mis aitavad siin viibimise mõnusamaks muuta.

Lemmikloomad. Lubatud, tingimusel, et teised külastajad, meie enda loomad ja linnud ning ümbruskonna loodus ei saa häiritud ning tagatud on puhtus.

Joogivesi. Staabihoone küljes asuvast kraanist. Karavani veepaagi täitmise hind 5.-, kohapeal tarbimisele ja veepudelite täitmisele lisatasu ei rakendu.

Reovesi. Paagi tühjendamiseks võimalus olemas, asub parkimisalalt väljas. Soovist tuleb eelnevalt teada anda, tavamõõdus reoveepaagi tühjendamise hind 5.-

Prügi. Territooriumil on piisavalt kohti prügi poetamiseks ja sorteerimiseks. Võtame vastu ka eelnevalt kogunenud olmeprügi, millele rakendub sõltuvalt kogusest lisatasu. Küsi infot!

Kuivkäimla. Lihtne ja toimiv. Käimla tagaküljel meeste tarbeks pissuaar. Ära palun suvalisse kohta territooriumil ennast tühjenda!

Elekter. Staabihoone küljes asuvatest pistikutest. Karavani laadimine peatumisaja jooksul 5.-, mobiilstelefon ja muud pisiseadmed hinna sees.

Internet. Territooriumil levib kõigi suuremate sideoperaatorite 4G võrk, kasutada saab ka WIFI-t. Viimasega on nagu on – lihtsamateks infovahetusteks piisab, suuremahulise striimimise korral jääb lahjaks.

Pesu pesemine. Anna soovist märku, toome sulle pesukoti ning tagastame selle peale pesemist. Kuivatamise ja sorteerimisega saad diskreetselt ise edasi tegeleda.

Soe vesi. Duši võimalus territooriumil puudub. Saame soovi korral pakkuda 20L sooja veega täidetud matkadušši.

Hommikusöök

Meie hommikusöök sõltub hooajast, on valmistatud võimalikult kohalikust toorainest kohapeal ning võimalikult lihtne: värsked oma kanade munad, Niiduveere seemneleib, juust ja köögiviljad, puder või pannkoogid, kohv ja tee, morss või piim, vastavalt hooajale kala ja vorstikesed…

Lepime eelneval õhtul sobiva kombinatsiooni ja kellaaja kokku ning serveerime toidu soovitud kohta kas pitsamajas, karavanis, glämping telgis või kasvõi ohvrikivil. Hind 7.- inimese kohta. Nooremad, kui 5-aastased (kaasa arvatud), tasuta.

Põhja-Eesti Kohalik Toit

Tutvustus.

Viide kodukohvikule.

Meile tundub, et parim märjuke, mida Virumaalt või ülepeakaela tervest Põhja-Eestist leida võib. Üsna kohalik kah. Mistõttu teeme kõik endast oleneva, et kohapeal vähemalt kolme erinevat sorti alati võtta oleks. Tuleb tunnistada – ei õnnestu alati, sest kaob käest kui räägupoeg rukkisse.

Küsi peremehelt, hind ca kolmekas purgi kohta sõltuvalt sisust.

Tutvustus.

Viide ümbruskonnale.

Uurimisvahendid

Uurimisvahendid

Tutvustus.

Viide õpipaigale.

Batuut

Batuudid

Mõnikord lihtsalt ei saa teisiti – tuleb hüpata. Batuut aitab. Meil menüüs kaks erinevat, valime koos ühe välja, puhume täis ning rahu majas. Või siis mitte… Igatahes – 1,5 h batuuti teeb 10.-, maksimaalselt 7 a. klutid lubatud, naudi kasvõi üksi.