Kunda Ühisgümnaasiumi algklasside õuesõppepäev

Tänavust 17. maid saab nüüdsest pidada päevaks, mil Niiduveere esimest korda õuesõppepäeval koolilapsi võõrustas. Pikk tee on käidud, loodetavasti saab siit alguse meeleolukas, teadmisterohke ja kauakestev rännak nii meile kui ka kõigile teistele huvilistele.

Nagu ikka, paneb külaliste tulek tõsiselt pingutama. Nii ka sel korral. Sai ju esimene amps päris suur kokku lepitud – 80 last viies klassikomplektis! Kuigi suuremalt jaolt oli õpipaik külaliste võõrustamiseks valmis ka varem, nõudsid paljud asjad siiski sättimist ning läbi mõtlemist. Ka uuendusi sai tehtud. Nii lisandusid meie maavararingi liiv ja põlevkivi alles päris viimasel hetkel – suur aitäh Kunda Nordic Tsemendile selle eest!

Ka sitikla sai viimasel nädalavahetusel täiendusi ning otseloomulikult avastuspaikade kirjeldused. Need olid seniajani ju suuremal või vähemal määral vaid peas eksisteerinud.

Kolme Niiduveeres veedetud tunni jooksul said lapsed nii uusi teadmisi kui ka olemasolevaid üle korrata. Elulises keskkonnas kordamine aitab päris hästi kaasa nende kinnistumisele. Uuri lähemalt meie võimaluste kohta SIIT.

Soovime Kunda Ühisgümnaasiumi perele edukat õppeaasta lõppu ning avastusterohket ja rõõmuderohket suve!